קטגוריות
מוצרים

מכשיר לבטן – היום לא כבר לא צריך לצאת מהבית

במיוחד כשהקיץ קרב ובא, כולנו שואפים למראה של בטן שרירית. הבעיה היא, שלא לכולנו יש את הזמן ללכת לחדר כושר, או להיעזר במאמן אישי, ולכן כדאי שיהיו לנו בבית את המכשירים הנכונים, שניתן לעבוד איתם בצורה האפקטיבית ביותר.

תרגילים אפקטיביים בזמן קצר

במיוחד עבור מי שמנהל אורח חיים עמוס, חשוב שכל זמן שמושקע באימונים יהיה אפקטיבי ביותר. היום אנחנו מנסים להספיק כמה שיותר דברים, ולכן כדאי לנצל כל רגע של אימונים ולהפיק ממנו את המקסימום. בעזרת מכשיר לבטן, תוכלו לבצע תרגילי בטן בעצימות גבוהה.

שרירי בטן – אחד השרירים המאתגרים לעבודה

גברים ונשים גם יחד מתמודדים עם בעיית השומן הבטני. בין אם מדובר בצורך לחזק את שרירי הבטן אחרי לידה, או להוריד את "כרס הבירה" הנפוצה. על מנת לראות תוצאות, חשוב להשתמש במכשיר לבטן ולבצע איתו תרגילים, לצד שמירה על התזונה ואורח חיים בריא הכולל שתיית מים מרובה ושינה מספקת בשעות הלילה.

התייעצו עם מאמן כושר

על מנת להפיק את המירב מהעבודה שלכם עם מכשיר לבטן, כדאי להיוועץ במאמנ/ת כושר ולבקש הדרכה. מאמנ/ת הכושר יוכלו לתת לכם מגוון של תרגילים בהתאם לשרירי הבטן אותם אתם רוצים לחזק, ובהתאם לדרגת הקושי שלכם. תוכלו לשלב את התהליך עם קבלת ייעוץ תזונה מתזונאי/ת או דיאטנ/ית על מנת להשלים את התהליך.

המפתח להתמדה הוא גיוון

כל מי שניסה להתמיד בשגרת אימונים שחוזרת על עצמה, יודע כמה קשה לעשות את אותו התרגיל שוב ושוב. המפתח להתמדה בתרגילים הוא לגוון את סוגי התרגילים. כשתחליפו בין התרגילים השונים האימונים יהיו שונים זה מזה, וכך תוכלו להנות מאימונים דינמיים שלא ישעממו אתכם בטווח הארוך. חשוב לקחת בחשבון – כאשר אתם מחליפים תרגיל אחד בתרגיל אחר, שווה לברר שהוא אכן עובד על אותם שרירים. כך תחליפו תרגיל שעובד על הבטן התחתונה בתרגיל אחר שעובד על אותם שרירים, מה שיבטיח שתעבדו על כל אחד מהחלקים של הבטן – שרירי הבטן התחתונה והבטן העליונה.

איך לבחור מכשיר לבטן?

כאשר אתם ניגשים לרכוש מכשיר לבטן, כדאי לשים לב לכמה דברים. שימו לב ממה עשויות ידיות האחיזה, ההמלצה היא לבחור בחומר שאינו מחליק. בדקו את אופן ההרכבה של המכשיר, שהוא ניתן להרכבה פשוטה מה שמאפשר לפרק ולהרכיב אותו, ולקחת אותו לנסיעות. בדקו את מידות המכשיר, ובטרם הרכישה כדאי לצפות בתרגילים שניתן לעשות באמצעות המכשיר. קראו במפרט של המכשיר לבטן את החומרים ממנו הוא עשוי, כאשר ההמלצה היא לבחור במכשיר שעשוי מפלסטיק, קצף ופלדה, כל אחד מהחומרים במקום הנכון. וודאו שניתן לבצע תרגילים בטווח רחב של דרגות קושי, מה שיבטיח שכשתתחילו להתאמן תוכלו לבצע תרגילים למתחילים, ועם הזמן תוכלו לאתגר את עצמכם בתרגילים המורכבים יותר.

לוקח זמן לראות תוצאות

גם כאשר נדמה לכם שאין שינוי, הרבה פעמים שרירי הבטן מתחזקים מתחת לשכבת השומן. במיוחד כשמדובר בשרירי הבטן, חשוב להיאזר בסבלנות. עם ההתמדה, התזונה הנכונה, פעילות האירובי, והקפדה על שתיית מים ושינה, תוכלו לעלות על הדרך הנכונה, ולהנות משרירי בטן חזקים.