קטגוריות
עסקים

ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים

אי פעם יצא לכם להסתכל על רצפת אבנים משולבות ולדמיין כיצד הייתה נראית לפני כל הלכלוך?

אבנים משתלבות הן מראה מאוד שגרתי בארץ, כאשר נוכל לראות אותן ברחוב, בכניסה למלונות, בחניונים וכמעט בכל מקום. אבנים משתלבות צוברות לכלוך עם הזמן, של שמן, אבק, פיח, צואה של ציפורים, כתמי צבע, מסטיקים וטיפות של גלידה שמטפטפות על הרצפה, או בקיצור – כל דבר.

מנקי רחובות אמנם מטאטאים לרוב את רצפת האבנים, אבל כדי להוריד את הלכלוכים הכבדים יותר, נצטרך לנקות בצורה קצת יותר רצינית – באמצעות לחץ מים.

אז איך זה עובד?

בשנים האחרונות הביקוש לניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים עולה. רצפת האבנים המשתלבות נדרכת בכל יום על ידי מאות אנשים, ועם הזמן הלכלוך עליה מצטבר. אחת לכמה שנים יש לבצע ניקיון שגרתי ויסודי, באמצעות לחץ מים על מנת לשמור על מראה נקי ונעים.

השימוש בלחץ מים וטמפרטורות גבוהות על ידי אנשי מקצוע, הוא מה שמבטיח שהרצפה תהיה מבריקה, אפילו כשמדובר בלכלוכים הקשים ביותר. לעיתים נצטרך להשתמש בחומרים כימיים או תעשייתיים, על מנת להוריד את הלכלוכים היותר כבדים. רצפה שמלוכלכת ממסטיקים, או מכתמי שמן תדרוש ניקוי עמוק יותר, הכולל טמפרטורות גבוהות, וחומרים מתאימים.

בחרו במקצוענים

ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים, מצריך מאיתנו לפנות לאנשי מקצוע. מדובר בטמפרטורות גבוהות שמגיעות לעיתים לקיטור של 400 מעלות, לצד חומרים כימיים חזקים. לא היינו רוצים לפגוע בבטיחות עוברי הרחוב במהלך הניקיון, ולכן חשוב להקפיד על חברה מקצועית שיודעת כיצד לבצע את העבודה, תוך שמירה על בטיחות העוברים והשבים. בין אם מדובר ביצירת מחסום סביב איזור הניקוי, עבודה בשעות הלילה המאוחרות, שימוש בחומרים שלא מזיקים לבריאות הנשימה של העוברים, וכן הלאה.

זה לא נגמר אחרי הניקיון

רצפת המוסך שלנו נקייה ומצוחצחת, אבל מה יהיה הלאה? קיימים איזורים שמתלכלכים על בסיס יומיומי, ולכן כדאי להקדים תרופה למכה. במקום שנצטרך להזמין את הניקוי הבא בעוד חצי שנה, ניתן לחשוב קדימה ולמנוע מראש את הלכלוך. הדבר יתבצע באמצעות "סילר", הלוא הוא ציפוי הגנה שמגן על הרצפה מפני טיפות שמן. טיפות השמן לא יספגו ברצפת האבנים המשתלבות, אלא "יחליקו" ממנו. כך יהיה ניתן לשטוף את הרצפה באמצעות צינור ביתי, מבלי לקרוא לאיש מקצוע. בחרו באיש מקצוע אמין והוגן שיציע לכם את ציפוי ההגנה, שאולי יחסוך לכם את הקריאה הבאה.

התאמת הטיפול לרצפה

לפני שיוצאים לדרך, ודאו כי איש המקצוע ראה את הרצפה לפני הניקוי ויודע להתאים את הטיפול הדרוש. לכל רצפה רמת לכלוך אחרת, ותוואי שטח אחר, ולכן יש להתאים את אופן הניקיון למצב הרצפה הקיים. הניקיון יהיה בטמפרטורות שונות, באמצעות מכשירי קיטור שונים, וציפוי הגנה מתאים.

נעים לעין

אין כמו לראות תמונות לפני ואחרי של ניקוי רצפת אבנים משתלבות בלחץ מים. יש לבצע את הניקוי באופן שגרתי, כאשר התדירות בה תצטרכו לבצע את הניקוי תלויה במידת הלכלוך שמצטבר ביומיום על רצפת האבנים.

בחרו במקצוענים לנקות את עבורכם את האבנים המשתלבות, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.